Silky dredy

Foto silky dredů námi vytvořené najdete v této GALERII.

Prodloužené dredy  

Výborným způsobem, jak rychle docílit dlouhých dredů bez zdlouhavého čekání, je si nechat vytvořit silky dredy. Nejdříve vytvoříme dredy z vašich vlasů a na ně napojíme kanekalonové náplety či náplety z pravých vlasů. Nejdříve si vyberete barvu nebo barvy, které byste chtěli. Náplety na silky dredy připravujeme dopředu, abyste u nás seděli jen tu nejnutnější dobu. Délka nápletů bývá 2535 centimetrů. Delší náplety nedoporučujeme kvůli nadměrnému zatížení u kořínků. Celková délka prodlouženého dredu bude součet délky dredu z vašich vlasů a k němu připevněnému umělého dredu. Podle vašeho přání můžeme pro vás vyrobit kromě jednobarevného nápletu také prodloužení dredu s barevným přechodem ombre. Barevná kombinace je jen na vás a na paletě nabízených barev.

Cena silky dredů

Cena silky dredů se pohybuje podle jejich počtu. Jeden silky dred stojí od 130 Kč. Pro vaši představu, padesát silky dreads s délkou nápletu přibližně 25 centimetrů stojí 5500 Kč i s materiálem, když si vyberete ze vzorníku barev námi nabízeného kanekalonu.

Jak dlouhé vlasy na silky dredy

Nejkratší délka vašich vlasů na silky dredy je 10 cm. U kratších vlasů než je zmíněných 10 cm se totiž může stát, že napletené dready nebudou mít optimální vlastnosti.

Silky dready na dobu určitou

Pokud byste chtěli vyzkoušet prodloužené dredy pouze na nějaký čas (třeba na prázdniny), můžete zvolit fake dredy. U tohoto typu účesu vaše vlasy nebudou tupírovány a zamotány, ale pramen bude pouze zapleten do copánku. Konečky vašich vlasů se připevní na konci tak, aby šly sundat.

Staré náplety u silky dredů

Z vlastní zkušenosti víme, že náplety z kanekalonu mají svou životnost. Přibližně po dvou letech ztrácí lesk, vylézají z něj vlákna a více se trhají. Buď si náplet odstřihnete, necháte si dred ze svých vlasů nebo si můžete nechat zhotovit nový náplet.

Cena za samotné prodloužení dredem z kanekalonu nebo pravých vlasů stojí  od 70 Kč při délce 25 – 35 cm, delší náplet stojí od 100 Kč. Maximální délka nápletu je však 35 cm.