Silky dredy

Další silky dredy vytvořené námi najdete v této galerii.

Prodloužené dredy  

Výborným způsobem, jak rychle docílit dlouhých dredů bez zdlouhavého čekání, je si nechat vytvořit silky dredy. Nejdříve vytvoříme dredy z vašich vlasů a na ně napojíme kanekalonové náplety či náplety z pravých vlasů. Nejdříve si vyberete barvu nebo barvy, které byste chtěli. Náplety na silky dredy připravujeme dopředu, abyste u nás seděli jen tu nejnutnější dobu. Délka nápletů bývá 2535 centimetrů. Delší náplety nedoporučujeme kvůli nadměrnému zatížení u kořínků. Celková délka prodlouženého dredu bude součet délky dredu z vašich vlasů a k němu připevněnému umělého dredu.

Cena provedení silky dredů

Cena silky dredů se pohybuje podle jejich počtu. Jeden silky dred stojí 70 – 100 Kč. Pro vaši představu, padesát silky dreads stojí 4500 Kč i s materiálem, když si vyberete ze vzorníku barev námi nabízeného kanekalonu.

Jak dlouhé vlasy na prodloužené dredy

Nejkratší délka vašich vlasů na silky dredy je 10 cm. U kratších vlasů než je zmíněných 10 cm se totiž může stát, že náplety nebudou mít optimální vlastnosti.

Staré náplety u silky dredů

Z vlastní zkušenosti víme, že náplety z kanekalonu mají svou životnost. Přibližně po dvou letech ztrácí lesk, vylézají z něj vlákna a více se trhají. Buď si náplet odstřihnete, necháte si dred ze svých vlasů nebo je možné si nechat udělat nový náplet.

Cena za samotné prodloužení dredem z kanekalonu nebo pravých vlasů stojí 50 Kč při délce 25 – 35 cm, delší náplet stojí 80 Kč.