Oprava dredů

Jednou za čas je potřebné si dredy opravit, a to tak že se zapletou odrosty u hlavy a zacelí dred po celé délce, pokud je to nutné. Podle vašeho přání a pokud to jde, tak dredy protahujeme nebo je bez protažení zatáhneme u kořínků. Dobrá oprava dredů vytvoří  dredy s kulatým průřezem, který roste rovnoměrně a má hladký povrch. Dredy opravujeme v Praze, po domluvě můžeme přijet za vámi

Opravujeme i špatně provedené předchozí opravy. Zachránit jde skoro všechno. Podívejte se do naší galerie.

Cena úpravy dredů

​Cena opravy vašich dredů se pohybuje podle toho, v jakém stavu jsou:

25 Kč/dred

Dotahujeme odrosty, zatáhneme volně rostoucí vlasy kolem odrostu dredu a na dreadu, zatáhneme očka a ztenčeniny několik centimetrů od začátku dredu, základní zpevnění konců.

30 Kč/dred

Opravujeme a dotahujeme odrosty, dotahujeme vlasy kolem dredu a na dredu, opravujeme očka a nerovnosti po celé délce dredu, zpevňujeme konce dredů

35 Kč/dred

Upravujeme velmi rozvolněné dredy, špatně  vytvořeného dredu nebo po špatné opravě, dredy s vylezlými prameny po celé délce, oprava špatného protahování.

Háčkování vs. protahování při úpravě

Často se setkáváme s dotazem, jestli při opravě protahujeme dred u hlavy nebo jestli jej kolem odrostu háčkujeme.  Při opravě dredů se řídíme především vaším přáním. Nicméně  obě metody jsou správně, jde hlavně o to, aby byly provedeny pečlivě a dobře. My umíme oba. U háčkování odrostu je ale nezbytně nutné, aby bylo kolem dredu dostatečně vlasů, které jej dostatečně zpevní. Při správné technice protahování roste souměrný dred, který se neztenčuje a je pevný po celé délce.

Jak často chodit na opravu

Tohle záleží čistě na vás, nejčastěji opravujeme dredy po třech měsících až půl roce. Mnozí však chodí jednou za rok a stačí jim to. Nicméně u nových dredů je lepší přijít častěji, protože si zvykají a  vlasy mají tendenci z nich více vylézat.