Pseudodredy

Barva a počet pseudodreadů závisí jen na vás. Nabízíme širokou škálu barev kanekalonu, ze kterého připravujeme prameny k napletení. Pseudodredy připravujeme dopředu, abyste nemuseli u nás sedět při samotném naplétání déle než je nutné. Podobný dočasný účes, který se svou strukturou podobá jednomu typu pseudo dredům, jsou fake dredy.

Pro koho jsou pseudodredy

Pseuda jsou dočasný účes, který se hodí mimo jiné pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet pocit mít dredy a přitom vědět, že se dají bez poškození svých vlasů kdykoli sundat. Pseudodredy vydrží napletené přibližně 3 měsíce, poté jsou již více vidět odrosty vlasů. Můžete si pseuda nechat přeplést, a to tak, že se kanekalonový náplet sundá, opraví se  případná vylezlá vlákna a takto opravený pramen se znova naplete u hlavy. 

Délka vašich vlasů na pseuda

Na pseudodredy je nutné mít svoje vlasy po celé hlavě dlouhé alespoň 8 centimetrů, aby náplety na nich držely bezpečně.

Cena pseudodredů

Cena pseudodredů po celé hlavě začíná na 2000 Kč i s materiálem a náplety. Vy si zvolíte si délku pseudodredů, kterou chcete. Jelikož se náplet připevňuje u kořínků vlasů,  bude délka výsledného dredu stejná jako u nápletu.

Péče

Vlasy zapletené do pseudo dreadů lze pohodlně umýt šamponem bez kondicionéru a soustředit se při mytí hlavně na kořínky vlasů. Samotné náplety není nutné mýt a pokud se namočí, tak schnou rychleji než vlasy. Životnost kanekalonových nápletů je u 100% kanekalonu přibližně dva roky.

Typy pseudo dredů

Typů pseudodredů existuje několik, je možné si vybrat mezi náplety s jedním koncem (single ended SE) nebo se dvěma konci (double ended DE). Prameny se dvěma konci docílíte dvojnásobného počtu dreadů. Je možné si také vybrat jak moc budou vaše pseudodredy natupírované. Tupírováním zvyšujeme objem a tloušťku jednotlivých nápletů. Ty bez tupírování mají hladký povrch a lehce se lesknou. Jaký typ si vyberete, záleží jen na vás a vašem vkusu.