Pseudodredy

Barva a počet pseudodreadů závisí jen na vás. Nabízíme širokou škálu barev kanekalonu, ze kterého připravujeme prameny k napletení. Pseudodredy, které si přejete připravujeme dopředu. Díky tomu nemusíte u nás sedět déle než je nutné. Podobný dočasný účes, který se svou strukturou může podobat pseudo dredům, jsou fake dredy.

Foto pseudodredů naleznete v naší GALERII.

Pro koho jsou pseudodredy

Pseuda jsou dočasný účes, který se hodí mimo jiné pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet pocit mít dredy a přitom vědět, že se dají bez poškození svých vlasů kdykoli sundat. Pseudodredy vydrží napletené přibližně 3 měsíce, poté jsou již více vidět odrosty vlasů. Pseuda si můžete nechat také přeplést a znova použít již zhotovené náplety. Postupujeme tak, že sundáme kanekalonové prodloužení, opravíme případná vylezlá vlákna a takto opravený pramen znova napleteme u hlavy. 

Délka vlasů na pseuda

Na pseudodredy musíte mít svoje vlasy po celé hlavě dlouhé alespoň 8 centimetrů, aby náplety na nich bezpečně držely.

Cena pseudodredů

Cena pseudodredů po celé hlavě začíná na 3000 Kč i s napletením. Vy si zvolíte si délku pseudodredů, kterou chcete. Jelikož náplet připevňujeme u kořínků vlasů,  bude délka výsledného dredu stejná jako u nápletu. Nejčastěji vyrábíme náplety o délce přibližně 30 cm.

Péče

Vlasy zapletené do pseudo dreadů lze pohodlně umýt šamponem bez kondicionéru a soustředit se při mytí hlavně na kořínky vlasů. Samotné náplety není nutné mýt a pokud se namočí, schnou rychleji než vlasy. Životnost kanekalonového vlákna je u 100% kanekalonu přibližně kolem dvou let. Pro náplety platí, ze se po nějaké době nošení potřebují poopravit.

Typy pseudo dredů

Typů pseudodredů existuje několik, je možné si vybrat mezi náplety s jedním koncem (single ended – SE) nebo se dvěma konci (double ended – DE). Prameny se dvěma konci docílíte dvojnásobného počtu dreadů. Je možné si také vybrat jak moc budou vaše pseudodredy natupírované. Tupírováním zvyšujeme objem a tloušťku jednotlivých nápletů a docílíme relativně přirozenějšího vzhledu. Ty bez tupírování mají hladký povrch a lehce se lesknou. Jaký typ si vyberete, záleží jen na vás a vašem vkusu. Pseudo dredy se nedají stříhat, proto je nutné pečlivě zvážit jejich délku.