Fake dredy

Fotky našich prací najdete TADY.

Fake dredy uvítají ti, kteří se nemohou rozhodnout, jestli chtějí jít do dreadů nebo ne. Hodí se také pro ty, kteří nemohou dredy na pevno mít ať už z jakýchkoli důvodů. Cena fake dredů po celé hlavě se pohybuje od 4000 Kč.   

Jak se dělají fake dredy

Další název pro tento typ účesu jsou falešné dredy nebo umělé dredy. Dělají se tak, že hotový náplet se připevní k vlasům, které se nezacuchají, ale jen po pramíncích spletou. Vlasy se dají rozplést, na konci jsou upevněny buď gumičkou nebo přišité nití.

Typy fake dreadů

Typů fake dredů existuje několik, můžete si zvolit náplet s jedním koncem (single-ended, SE) nebo se dvěma konci (double-ended, DE). Tvoříme také dredy z několika barev, tzv. ombre, kdy se barva u kořínků liší od barvy na konečcích, často se jedná o efekt zesvětlení. Je mnoho způsobů jak fake dredy nosit. Můžeme vám naplést dredy po celé hlavě, nechat volnou ofinu nebo nechat volné prameny mezi napletenými dredy. Další možností je fake dredy naplést zespodu. Jiný typ dočasného účesů jsou pseudodredy, které se liší od fake dredů tím, že náplety jsou zatočené a méně tupírované, mají hladší a lesklejší efekt.

Náplety

Pokud chcete od nás vytvořit pouze náplety, je to také možné. Vyberete si barvu, styl (s jedním či dvěma konci), délku a tloušťku a domluvíme se na předání. Cena jednoho kusu se pohybuje od 50 Kč za náplet s jedním koncem a od 80 Kč za náplet se dvěma konci. Uvedená cena je bez materiálu.

Péče a mytí fake dredů

Péče o fake dready spočívá v umytí u kořínků vlasů běžným šamponem bez kondicionéru. Vmasírujete napěněný šampon ke kořínkům a omyjte vlažnou vodou.

Fake dredy z vlastních nápletů

Pokud již náplety máte, přineste si je s sebou a my vám je napleteme. Poradíme vám  jak použité náplety obnovit před napletením.